Blijf je twijfelen of je het wel goed doet, of goed genoeg bént, ondanks al het innerlijke werk dat je al hebt gedaan?
Weet dan: je bent niet alleen.
Ik begeleid vrouwen die al veel aan zichzelf hebben gewerkt, maar nog steeds die knagende onzekerheid blijven voelen. Vrouwen die diep van binnen wéten dat er meer in hen zit, maar het vertrouwen missen om dat voluit te laten zien of er actie op durven nemen.
De vrouwen waar ik mee samenwerk hebben veelal te maken gehad met dominante of narcistische personen, waardoor ze het contact met hun eigen kracht en zelfvertrouwen zijn kwijtgeraakt. Ook hebben velen van hen weinig tot geen emotionele ondersteuning gekregen van huisuit. Herken je dit?
Wat fijn dat je er bent! Je bent hier op de juiste plek. Ik weet hoe het is om te worstelen met jezelf. En.......veel belangrijker.
Ik weet hoe je weer terugkomt in jezelf.
Daar waar je geen last meer hebt van onzekerheid.
Maar kan zijn in vertrouwen met alles wat er in je leeft.
Zodat je je dromen waarmaakt!
Herken je jezelf hierin?
✅ Je doet veel alleen en vindt het moeilijk om hulp te vragen
✅ Je neemt vaak te veel hooi op je vork en hebt moeite met ‘nee’ zeggen
✅ Je cijfer jezelf weg voor anderen, ten koste van jezelf
✅ Je gunt jezelf te weinig rustmomenten
En dat alles maakt dat écht genieten lastig wordt.
Die knagende onzekerheid houdt je tegen om te gaan voor wat je écht wilt.
Voel jij dit ook? 💛